Meble wielofunkcyjne - rozwiązania do małych pomieszczeń

Meble wielofunkcyjne to coś więcej niż tylko mebel. To przede wszystkim wyzwanie w tworzeniu przedmiotów, które dzięki swoim funkcjom mogą ułatwić codzienne życie. Funkcjonalnie, nasze produkty są bardzo podobne do mebli włoskich, które znane są z innowacyjnych rozwiązań.

Polskie meble wielofunkcyjne

CM Plus to Polska firma rodzinna, która zlokalizowana jest w miejscowości Siedlce (województwo mazowieckie). Zaprojektowane i wyprodukowane w firmie CM Plus wielofunkcyjne meble otwierają nieznane dotychczas możliwości kreacji wnętrz. Szczególnie jest to widoczne w przypadku małych mieszkań, gdzie w obecnych czasach nie tylko brakuje powierzchni do przechowywania ale także funkcjonalności. Teraz mieszkanie często staje się szkołą, biurem i ma nadal pozostać domem.

Meble wielofunkcyjne produkowane w firmie CM Plus to wysoka jakość wykonania oraz wysoka jakość użytych elementów, tj. płyta meblowa, okucia i akcesoria. Dzięki temu, produkowane przez nas meble można porównać do mebli niemieckich czy włoskich.

Stół do małych mieszkań

Stół, który łączy w sobie cechy eleganckiej komody, stołu, konsoli, czy biurka, a przy tym po złożeniu ma tylko 42 cm głębokości! Naszym celem było stworzenie praktycznego i wielofunkcyjnego mebla, który nie będzie potrzebował dodatkowej powierzchni do przechowywania wstawek. Mało tego, stół ze wstawkami umieszczonymi za nogami (wygląda wtedy jak komoda) można bezpiecznie przenosić czy nawet transportować.
Stół do salonu i jadalni. Nowoczesne rozwiązanie wielofunkcyjne pozwalające oszczędzić miejsce. Wstawki można dowolnie konfigurować. Stół po złożeniu wyglądem przypomina komodę, a nasze projekty wnętrz zyskują na atrakcyjności.
  • długość po rozłożeniu 2100 mm!!!
  • blaty stołu stają się frontami po jego złożeniu (chowane są za przednimi nogami stołu),
  • dowolność konfiguracji-możesz użyć 1, 2, 3, 4 lub 5 wstawek niezależnie,
  • w małych pomieszczeniach rozwiązuje problem braku miejsca na stół i braku miejsca do przechowywania wstawek.

Stolik kawowy

Stolik z podnoszonym blatem i otwieranym schowkiem:​

  • typowy stolik kawowy, który jednym ruchem można zamienić w wygodne miejsce pracy przy komputerze, 
  • po podniesieniu blatu – około 15 cm, można wygodnie zjeść posiłek,
  • wygodne schowki na laptopa, piloty, ładowarki,
  • idealny do małych pomieszczeń i pracy zdalnej wielofunkcyjny mebel,
  • specjalna konstrukcja, dzięki której możliwe jest ładowanie np. laptopa nawet po opuszczeniu blatu, ponieważ klapa schowka nie przycina przewodu urządzenia!!!

Szafka wielofunkcyjna - otwierana z obrotowym blatem​

Szafka z dwoma otwieranymi frontami i obracanym blatem to idealne rozwiązanie do kawalerek, małych mieszkań, biur, itp. Niezastąpiona wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dodatkowa powierzchnia stołu czy biurka.

Na pierwszy rzut oka, mebel wygląda standardowo jak zwykła szafka otwierana. Dwa otwierane fronty, a za każdym z nich półka na np. segregatory, książki, zeszyty, itp.

W sytuacji, kiedy potrzebujemy dodatkowej powierzchni do pracy, wystarczy obrócić o 90 stopni blat szafki. Blat szafki podparty jest nogą, pod którą znajdują się rolki ułatwiające obracanie. Dodatkowa rolka znajduje się pomiędzy blatami, dzięki czemu blat obraca się gładko i bez zacięć.
Dzięki temu rozwiązaniu, do wykorzystania mamy górną powierzchnię szafki oraz powierzchnię otworzonego blatu!
Obrotowe okucie jest skonstruowane tak, żeby uniemożliwić obrócenie blatu o kąt większy niż 90 stopni.

Zapraszamy do kontaktu https://poziom2.pl.

Nasze produkty możecie Państwo obejrzeć, przetestować i kupić w naszym sklepie stacjonarnym Poziom2 (Siedlce, ul. Sokołowska 157) i przez internet.