Projektowanie wnętrz Siedlce - aranżacja wnętrz - CM PLUS

Projektowanie wnętrz Siedlce, aranżacja, wizualizacja 3D i meble na wymiar-zapraszamy do CM PLUS. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz pozwala nam na dostarczanie optymalnych rozwiązań projektowych. Zaprojektujemy wnętrze domu, mieszkania, biura, szkoły. przedszkola, żłobka czy obiektów komercyjnych. Dla nas ważne jest, żeby już na etapie projektu zaplanować wszystko dokładnie jak to tylko możliwe. Pomagają na w tym nowoczesne technologie i rozwiązania.

Projektowanie wnętrz - etapy​

W procesie projektowania wnętrz możemy wyróżnić kluczowe etapy, do których zaliczamy:

 

Inwentaryzacja

Bardzo często określona jako pomiar, jest dokonywany na miejscu u klienta. Inwentaryzacja może być dokonana zarówno przez projektanta wnętrz ( projektowanie wnętrz Siedlce ) jak i przez klienta ( projektowanie wnętrz online ). Żeby ułatwić klientowi/inwestorowi proces inwentaryzacji, przygotowaliśmy specjalne elektroniczne formularze. Udostępnione przez nas formularze są proste i intuicyjne, a do ich wypełnienia potrzeba jedynie programu, który otwiera format pdf (np. Adobe Reader).

Oczekiwania klienta odnośnie projektu wnętrza​

Preferencje i oczekiwania klientów, jak nikomu z pewnością nie trzeba mówić są różnorodne. Dodatkowym utrudnieniem jest to, że zmieniają się nie tylko na etapie wyboru i zatwierdzania projektu, ale także w trakcie jego realizacji. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest bardzo często odległy okres jaki mija od momentu wyboru projektu do momentu ostatecznego wykończenia wnętrza.

Bardzo ważną rolę pełni w tym momencie projektant wnętrz. To jego zadaniem jest przedstawić klientowi taki projekt, który będzie atrakcyjny zarówno teraz jak i za kilka lat.

Wstępny projekt wnętrza

Klient dostaje wstępny projekt i omawia go razem z projektantem. Bardzo ważne jest, żeby projektant na tym etapie zwrócił uwagę na rozwiązania, które mogą niepotrzebnie generować koszty. Najlepiej jest jak przygotuje też projekt z alternatywnym rozwiązaniem. Wówczas inwestor może zauważyć jak często niewielka zmiana może pozytywnie wpłynąć na koszty realizacji.

Aktualizacja projektu wnętrza, czyli naniesienie zmian

Po wykonaniu wstępnego projektu można powiedzieć, że okazuje się jak dokładnie projektant rozpoznał oczekiwania klienta. Wiadomo, że korekty zawsze są i będą nieodłącznym etapem projektowania ale przyczyn, które wpływają na ich ilość i wielkość jest wiele.

Możemy do nich zaliczyć m.in.:

  • błędy w komunikacji na linii projektant – inwestor,
  • niejasno sprecyzowane oczekiwania klienta,
  • niemożność wyobrażenia sobie jak będzie wyglądać wnętrze,
  • nieświadomość kosztów realizacji,
  • zmiana np. stylu wnętrza przez projektanta na skutek wychodzenia obecnego z tzw. mody.

Projekt wnętrza - dokumentacja

Projekt wnętrza, ze względów ochrony środowiska przekazywany jest do klienta w postaci elektronicznej. Oczywiście na indywidualne życzenie klienta drukujemy projekt lub jego fragment.

 

Projekty wnętrz z firmy CM Plus zawierają:

 

  • zdjęcia z projektów w formacie .pdf lub .jpeg,
  • plik z projektem w programie Sketchup,
  • bezpłatną przeglądarka do projektów.

Dzięki temu, że klient otrzymuje projekt, wraz z bezpłatną przeglądarką może w dowolnym momencie i miejscu obejrzeć projekt jak u projektanta.

 

Na poniższym wideo przedstawiamy możliwości prezentacji naszego projektu.

Meble na wymiar, tj. meble do kuchni, meble do salonu, meble łazienkowe, szafy przedstawione na poniższych zdjęciach zostały wykonane przez firmę CM Plus. Mieścimy się w miejscowości Siedlce ale swoim zasięgiem obejmujemy miasta tj.: Warszawa, Mińsk Mazowiecki, Węgrów, Sokołów Podlaski, Międzyrzec Podlaski…

Poniżej kilka przykładowych zdjęć realizacji.

Oprogramowanie do projektowania wnętrz

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego oprogramowania do projektowania 3D możemy Państwu zaoferować wysokiej jakości projekty i oraz ich wizualizacje, a żeby lepiej to pokazać przedstawiamy poniższe grafiki.

Projekt kuchni. Sposób prezentacji projektu-szkic kolorowy. Projekt i prezentacja wykonane przez firmę CM Plus Siedlce.

Grafiki powyżej przedstawia wizualizację wnętrza kuchni, a zdjęcie poniżej przedstawia stan po zrealizowaniu projektu. Podczas generowania wizualizacji zastosowano efekt artystyczny i dzięki temu wizualizacja wygląda jak szkic.

Zabudowa kuchenna na wymiar. Dolne szafki w kolorze szarym pokryte blatem drewnopodobny. Górna zabudowa kolor kremowy. Projekt wnętrza i produkcja mebli CM Plus Siedlce. Lokalizacja inwestycji Zielonka/Warszawa.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje nie tylko projekty wnętrz, a w razie potrzeby chętnie służymy pomocą.

Zapraszamy do kontaktu.