Stolik kawowy do salonu

Stolik kawowy to jeden z najbardziej popularnych mebli, który bez problemu znaleźć w każdym salonie domu, mieszkania czy w biurze. Doskonale sprawdza się, jak sama nazwa wskazuje, do spędzania wolnego czasu przy smacznej kawie. Jego wysokość wynosi zazwyczaj około 45 cm., a pod pod blatem najczęściej znajduje się półka np. na prasę.

 

Bogata oferta producentów krajowych i zagranicznych daje nam możliwość dopasowania stolika kawowego do każdego stylu wnętrza (nowoczesne, glamour, klasyczne, vintage, loftowe). Z tego też powodu do produkcji wykorzystuje się materiały, tj. drewno, materiały drewnopochodne (sklejka, płyta meblowa), szkło, stal, aluminium..

A co jeśli zechcemy pracować lub zjeść posiłek?

To pytanie, a w zasadzie problem z którym spotykaliśmy się na co dzień, postawiliśmy sobie jako cel naszego projektu.

Mając na uwadze pracę, korzystanie z laptopa czy spożywanie posiłków, wady standardowego stolika do kawy to:

  • jest zdecydowanie za niski,
  • blat jest za daleko od np. kanapy czy fotela, na którym siedzimy,
  • dostęp do półki pod stolikiem (ławą) o ile ona występuje, jest niewygodny. 
Stolik kawowy z podnoszonym blatem i otwieranym schowkiem. Dzięki zastosowaniu tego autorskiego rozwiązania, nasze projekty wnętrz zyskują na atrakcyjności. Szczególnie jeżeli chodzi o rozwiązania wielofunkycjne często stosowane w małych pomieszczeniach. Projekt i wykonanie CM Plus. Siedlce.
Nowoczesny, wielofunkcyjny stolik kawowy

Stolik kawowy - pomysł - projekt - realizacja ...

Nasze główne założenia to stworzyć nowoczesny i wielofunkcyjny stolik kawowy, który przyniesie nam następujące korzyści, tj.:

  • wygodne picie kawy,
  • będzie miał łatwo dostępne miejsce do przechowywania laptopa, prasy, pilotów, dokumentów a nawet segregatorów!!!
  • ułatwi i umożliwi pracę z dokumentami,
  • komfortowe korzystanie z laptopa oraz jego ładowanie,
  • utrzymanie ładu i porządku,
  • po zakupie jest gotowy do użytku – jest złożony, wyregulowany, a wystarczy jedynie wkręcić nogi.
Stolik kawowy wielofunkcyjny. Unoszony blat i otwierany schowek. Kororystyka biało-szary. Ekspozycja Siedlce. Niestandarowe i wyszukane projekty wnętrz często wymagają indywidualnych i funkcjonalnych rozwiązań. Projekt mebla i wykonaie- CM Plus Siedlce. Projektowanie wnętrz i mebli
Stolik kawowy idealny do kawalerki i małych wnętrz

Gdzie możesz kupić nasz stolik kawowy?

Nasz wielofunkcyjny stolik jest produkowany tylko przez naszą firmę CM Plus, która mieści się w Siedlcach. Jest to produkt przeznaczony jest dla osób, które cenią sobie wysoką jakość wykonania, indywidualność i funkcjonalność niespotykaną w tego typu meblach.

Zaprojektowany i wykonany przez nas stolik kawowy możecie Państwo nabyć tylko w naszej sieci dystrybucji, bowiem wie sprzedajemy go do innych sklepów czy hurtowni.

W celu nabycia zapraszamy do naszego sklepu Poziom 2, ul. Sokołowska 157, 08-110 Siedlce. Tam możecie Państwo przetestować i zobaczyć jak działa nasz produkt.

Prowadzimy także sprzedaż online i za pośrednictwem portalu allegro.